Τετάρτη, 11-01-2017 12:17 Αναγνωστόπουλος

Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες του Τοπικού αυτό το ΣαββατοΚύριακο

Λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούν σε όλο το νομό η ΕΠΣΣ αποφάσισε την νέα αναβολή όλων των αγώνων του τοπικού πρωταθλήματος που ήταν προγραμματισμένη να διεξαχθούν το Σαββατο Κύριακο 14 - 15 Ιανουαρίου 2017.   Οι ίδιοι αγώνες θα πραγματοποιηθούν το επόμενο Σαββατοκύριακο 21-22 Ιανουαρίου 2017. Περισσότερα

Τρίτη, 27-12-2016 19:10 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Προκηρύχθηκαν οι εκλογές στις 20 Ιανουαρίου!

Το ΔΣ της ΕΠΣ Σερρών κατά την σημερινή συνεδρίαση (27-12-2016) αποφάσισε ότι την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2017 4:00μμ θα πραγματοποιηθεί Έκτακτη (αρχαιρεσιακή) Γενική Συνέλευση των σωματείων-μελών της, στο Ξενοδοχείο «Elpida Resort» της πόλης των Σερρών όπου θα πραγματοποιηθούν αρχαιρεσίες για την εκλογή τακτικών και αναπληρωματικών μελών του ΔΣ της ΕΠΣ Σερρών όπως επίσης και για την εκλογή τακτικών και αναπληρωματικών μελών εξελεκτικής επιτροπής. Περισσότερα

Κυριακή, 18-12-2016 13:56 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Αγχωτική νίκη για Καρπερή, "Χ" στο Σιδηρόκαστρο στο φινάλε

Ο Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής πάει για το πρωτάθλημα και το φωνάζει. Μπορεί να αγχώθηκε κόντρα στον Χείμαρρο και να εξασφάλισε τη νίκη με 3-1 στις καθυστερήσεις, ωστόσο και αυτό είναι ένα δείγμα της θέλησης που δείχνουν οι παίκτες του Παναγιώτη Πάντσιου. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 26΄ με τον Ζαχαριά, ωστόσο στο 67΄ ο Εμμανουήλ ισοφάρισε, στο 90΄ ο Γεράκης πέτυχε το γκολ που έδωσε το προβάδισμα και στις καθυστερήσεις ο Εμμανουήλ έδωσε ακόμα μεγαλύτερες διαστάσεις για τη νίκη. Μεγάλο παιχνίδι με ανατροπές επί ανατροπών έγινε στο Σιδηροκάστρο, εκεί όπου ένα γκολ του Μαϊκόπουλου στις καθυστερήσεις έδωσε τον βαθμό στον Εθνικό που ισοφάρισε σε 3-3, αλλά ξεσήκωσε και χαμός στο γήπεδο, καθώς αποβλήθηκαν μετά δύο παίκτες του Πανσουλιακού. Δείτε τι έγινε στην Ανώτερη και στην Β΄ Κατηγορία στον πίνακα παρακάτω... Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  **   Κυριακή  18 / 12 / 2016          ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική ΚΑΡΠΕΡΗ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ                        3 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 67΄ -  92΄ Εμμανουήλ , 90΄   Γεράκης  /    26΄ Ζαχαριάς ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας - Ζιγκερίδης ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ                3 - 3 ** ΣΚΟΡΕΡ: 47΄ Κυριακίδης,  75΄  Λεωνίδας, 93΄  Μαϊκόπουλος   /   28΄(πεν) Λιθαρής , 45΄ (πεν) Τσακμάκης, 88΄  Αναγνωστίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. - Μαλλίδης ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΚΕΡΚΙΝΗ - ΑΓΚΙΣΤΡΟ                             0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης - Χουρίδης ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ             1 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 3΄ Γκουγκτζιλάς    /  78΄ Δημητρανόπουλος, 90΄ Γκαϊτατζής Φ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Παπαδόπουλος Χ. – Σώμης ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ - ΧΑΡΩΠΟ                      0 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 30΄ Τζούλιας Γ., 84΄ Ασλανίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης Γ. - Γκιόκας ΠΡΟΒΑΤΑΣ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ                   2 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 30΄  - 48΄  Τσάτσος    /  65΄ Καμπούρης, 70΄  Θανάσης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Οικονόμου - Μιχαηλίδου ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ - Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ               2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 54΄ Σκέντερι, 80΄ Στεφανόπουλος    /    87΄ Σιψής ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Σαπαρδάνης - Τρανούδης ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ             1 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 32΄  Βάκουλης     /    25΄(πεν) Παραλής, 76΄ Πρόβατος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης - Καπρινιώτης ΙΒΗΡΑ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ        αναβολή  1 / 2/ 2017 ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                0 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 44΄ Μηλάρης, 77΄ Γκουτάκης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Βαρώσης - Βότσης ΟΡΕΙΝΗ - ΒΕΡΓΗ                                   2 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 32΄ Στοϊλας, 40΄ Δερβίσης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βασάκης - Τούτκας Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   14η  αγωνιστική ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ.            1 - 3 ** ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Καρακασίδης    /   65΄  Τερζής, 74΄ Τάγκαλης, 85΄ Κλεπούσναλης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Πασχαλίδης - Σολάκης ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ.            0 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 80΄  Τσίτος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καβακλιώτης - Τσούλκας Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** ΣΑΒΒΑΤΟ  17 / 12 / 2016         ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   14η  αγωνιστική ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ                  0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Δουλγέρης - Σάκκος Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ                 3 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ζάγκας , 70΄ Δημόπουλος , 87΄ Βουδουρίδης     /    27΄  - 65΄  Κουτσαβασίλης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζιγκερίδης - Μπομπόγιας ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ               3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Λάππας, 53΄ Ζιγκερίδης, 58΄ Γρούλιος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης - Παυλίδου ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ          3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 30΄  Βουβούκης, 45΄  Κουταντώνης, 85΄ Μεσέρδης Χ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Χ. - Δημητριάδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική  ΓΟΝΙΜΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Πούλιος Ι. - Γκιόκας ΨΩΜΟΤΟΠΙ - ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ             5 - 0 **  ΣΚΟΡΕΡ:  15΄  Σβεντσίδης, 22΄ - 48΄  Κουτσούμπας, 25΄ Καπαγιάρογλου,  52΄ Πούλιος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου - Παπαδόπουλος Δ. ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ  3 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 31΄ Παπαδόπουλος , 34΄ Δημητρόφ, 60΄ Δημητριάδης    /   25΄ Πάνου Στ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Χουρίδης - Μαλλίδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - SERRES1800              1 - 5 ** ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Τέζας   /   16΄  Αλεξούδης,  38΄  Γκοντινόπουλος, 55΄ Τυχάλας, 62΄ (πεν)  Χατζηθεοδώρου , 75΄ Ρούμπος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σεβοσλίδης – Δουλακάκης Σ. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ      6 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ - 55΄ - 61΄ (πεν) Μετούσι, 42΄ - 67΄ Βασιλακάκης, 81΄ Χατζηπέτρου      /   45΄ Κογκαλίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Στεργάκης -  Καραμανίδης   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η  αγωνιστική ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ                  2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 15΄(πεν)  Χαρίσης , 90΄ Κεραμυδάς    /   39΄ Αλεξούδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Βαρώσης - Παυλίδης ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.          2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ Κεραμυδάς, 60΄ Πετρίδης   /   85΄ Τσολακούδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαββάτης - Τσούλκας ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                       2 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ - 70΄ Παράσχος    /    75΄ Σαγγάρης Κ. , 80΄  Πεχλιβανίδης Χρ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παγωνάς - Παπαποστόλου ΤΟΥΜΠΑ - ΚΟΡΜΙΣΤΑ                           3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μακρής, 83΄- 89΄ Σαγιάκου ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Παπαδόπουλος Ι. - Βότσης ΠΡΩΤΗ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                        0 - 3 ** ΣΚΟΡΕΡ: 40΄  Πασιαλής, 45΄ - 65΄ Παπαδόπουλος Ιωακ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ηλιάδης - Τσαουσίδης Περισσότερα

Σάββατο, 17-12-2016 13:50 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Νίκες για Λιθότοπο, Δραβήσκο & ΑΕ Χρυσού .| Τα τελικά (17/12)

Πιο κοντά στην 1η θέση πλησίασε προσωρινά η Δόξα Λιθοτόπου που ολοκλήρωσε με νίκη τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα για το 2016, κερδίζοντας με 3-0 τη Ν.Ζίχνη, σε μία έτσι και αλλιώς επιτυχημένη χρονιά. Οι Λάππας, Ζιγκερίδης και Γρούλιας πέτυχαν τα γκολ της νίκης για την ομάδα του Χρυσοστομίδη.   Αντιθέτως η Ελπίς Σκουτάρεως είχε δεύτερη συνεχόμενη απώλεια βαθμών και αυτή την φορά... ήττα. Αν και προηγήθηκε δύο φορές στο Χρυσό με σκορερ τον Κουτζαβασίλη, γνώρισε την ήττα με 3-2, με τους Ζάγκα και Δημόπουλο να ισοφαρίζουν και τον Βουδουρίδη να σκοράρει το γκολ της νίκης για την ομάδα του Αχιλλέα Αγγελόπουλου που πήρε σημαντική ανάσα.   Σημαντική νίκη που τον έβαλε στην πρώτη 6αδα πέτυχε και ο Δραβήσκος που κέρδισε με 3-0 την Αναγέννηση με γκολ των Βουβούκη, Κουταντώνη και Χρήστου Μεσέρδη. Τέλος, ισόπαλη χωρίς γκολ έληξε η αναμέτρηση Λευκώνας-Δασοχώρι.   Στην Ανώτερη Κατηγορία η Ροδόπολη κέρδισε 3-1 με ανατροπή την Ηράκλεια, ενώ το Ψωμοτόπι είχε εύκολο έργο κερδίζοντας 5-0 το Πετρίτσι. Στον 2ο όμιλο εύκολο έργο είχαν Νεοχώρι και Σερρες 1800 παίρνοντας μεγάλες σε έκταση νίκες.   ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** ΣΑΒΒΑΤΟ  17 / 12 / 2016         ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   14η  αγωνιστική ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ                  0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Δουλγέρης - Σάκκος Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ                 3 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ Ζάγκας , 70΄ Δημόπουλος , 87΄ Βουδουρίδης     /    27΄  - 65΄  Κουτσαβασίλης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζιγκερίδης - Μπομπόγιας ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ               3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 20΄ Λάππας, 53΄ Ζιγκερίδης, 58΄ Γρούλιος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης - Παυλίδου ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ          3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 30΄  Βουβούκης, 45΄  Κουταντώνης, 85΄ Μεσέρδης Χ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Χ. - Δημητριάδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική  ΓΟΝΙΜΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ                0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Πούλιος Ι. - Γκιόκας ΨΩΜΟΤΟΠΙ - ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ             5 - 0 **  ΣΚΟΡΕΡ:  15΄  Σβεντσίδης, 22΄ - 48΄  Κουτσούμπας, 25΄ Καπαγιάρογλου,  52΄ Πούλιος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου - Παπαδόπουλος Δ. ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ  3 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 31΄ Παπαδόπουλος , 34΄ Δημητρόφ, 60΄ Δημητριάδης    /   25΄ Πάνου Στ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Χουρίδης - Μαλλίδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - SERRES1800              1 - 5 ** ΣΚΟΡΕΡ: 12΄ Τέζας   /   16΄  Αλεξούδης,  38΄  Γκοντινόπουλος, 55΄ Τυχάλας, 62΄ (πεν)  Χατζηθεοδώρου , 75΄ Ρούμπος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σεβοσλίδης – Δουλακάκης Σ. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ      6 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 38΄ - 55΄ - 61΄ (πεν) Μετούσι, 42΄ - 67΄ Βασιλακάκης, 81΄ Χατζηπέτρου      /   45΄ Κογκαλίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Στεργάκης -  Καραμανίδης   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η  αγωνιστική ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ                  2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 15΄(πεν)  Χαρίσης , 90΄ Κεραμυδάς    /   39΄ Αλεξούδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Βαρώσης - Παυλίδης ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ.          2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 34΄ Κεραμυδάς, 60΄ Πετρίδης   /   85΄ Τσολακούδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαββάτης - Τσούλκας ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ                       2 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 45΄ - 70΄ Παράσχος    /    75΄ Σαγγάρης Κ. , 80΄  Πεχλιβανίδης Χρ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παγωνάς - Παπαποστόλου ΤΟΥΜΠΑ - ΚΟΡΜΙΣΤΑ                           3 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 65΄ Μακρής, 83΄- 89΄ Σαγιάκου ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Παπαδόπουλος Ι. - Βότσης ΠΡΩΤΗ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ                        0 - 3 ** ΣΚΟΡΕΡ: 40΄  Πασιαλής, 45΄ - 65΄ Παπαδόπουλος Ιωακ. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ηλιάδης - Τσαουσίδης    Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  **   Κυριακή  18 / 12 / 2016          ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική ΚΑΡΠΕΡΗ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας - Ζιγκερίδης ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. - Μαλλίδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΚΕΡΚΙΝΗ - ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης - Χουρίδης ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Παπαδόπουλος Χ. – Σώμης ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ - ΧΑΡΩΠΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης Γ. - Γκιόκας ΠΡΟΒΑΤΑΣ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Οικονόμου - Μιχαηλίδου   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ - Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Σαπαρδάνης - Τρανούδης ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης - Καπρινιώτης ΙΒΗΡΑ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ        αναβολή  1 / 2/ 2017 ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Βαρώσης - Βότσης ΟΡΕΙΝΗ - ΒΕΡΓΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βασάκης - Τούτκας   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   14η  αγωνιστική ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Πασχαλίδης - Σολάκης ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καβακλιώτης - Τσούλκας Περισσότερα

Σάββατο, 17-12-2016 09:35 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 17 - 18 / 12 / 2016 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα. Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** ΣΑΒΒΑΤΟ  17 / 12 / 2016         ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   14η  αγωνιστική ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Δουλγέρης - Σάκκος Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ - ΣΚΟΥΤΑΡΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Ζιγκερίδης - Μπομπόγιας ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπάτσιος – Φραγκάκης - Παυλίδου ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Παπαδόπουλος Χ. - Δημητριάδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική  ΓΟΝΙΜΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Πούλιος Ι. - Γκιόκας ΨΩΜΟΤΟΠΙ - ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Μιχαηλίδου - Παπαδόπουλος Δ. ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π. – Χουρίδης - Μαλλίδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ - SERRES1800 ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Σεβοσλίδης – Δουλακάκης Σ. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Στεργάκης -  Καραμανίδης   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η  αγωνιστική ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ - ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Βαρώσης - Παυλίδης ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Σαββάτης - Τσούλκας ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Παγωνάς - Παπαποστόλου ΤΟΥΜΠΑ - ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Παπαδόπουλος Ι. - Βότσης ΠΡΩΤΗ - ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Ηλιάδης - Τσαουσίδης    Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  **   Κυριακή  18 / 12 / 2016          ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14η αγωνιστική ΚΑΡΠΕΡΗ - ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φωτιάδης – Κωτούλας - Ζιγκερίδης ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ - ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Πούλιος Ι. - Μαλλίδης   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική ΚΕΡΚΙΝΗ - ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Σεβοσλίδης - Χουρίδης ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Παπαδόπουλος Χ. – Σώμης ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ - ΧΑΡΩΠΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μαγής – Αρχοντογιάννης Γ. - Γκιόκας ΠΡΟΒΑΤΑΣ - ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κεφαλάς – Οικονόμου - Μιχαηλίδου   ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ - Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Σαπαρδάνης - Τρανούδης ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Βουρλιάκης - Καπρινιώτης ΙΒΗΡΑ – ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ        αναβολή  1 / 2/ 2017 ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Βαρώσης - Βότσης ΟΡΕΙΝΗ - ΒΕΡΓΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πούλιος Α. – Βασάκης - Τούτκας   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ   14η  αγωνιστική ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Πασχαλίδης - Σολάκης ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. – ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπομπόγιας – Καβακλιώτης - Τσούλκας Περισσότερα

Κυριακή, 11-12-2016 20:14 Αναγνωστόπουλος

Καταγγελία από ΗΡΑΚΛΗ ΣΕΡΡΩΝ για δυσφήμιση του ποδοσφαίρου...

Το Δ.Σ, ο πρόεδρος και ο προπονητής του Ηρακλή Σερρών δράττονται της ευκαιρίας να καταγγείλουν το περιστατικό που συνέβη σήμερα στο γήπεδο της Ομόνοιας στο σημερινό παιχνίδι μεταξύ του Ηρακλή Σερρών και του Άρη Πρώτης. Αρχικά αξίζει να αναφερθεί ότι το παιχνίδι βρισκόταν στο 91' λεπτό και το σκορ ήταν 0-0 για τις δύο ομάδες και στη συνέχεια παίκτης του Άρη Πρώτης πέφτει στο έδαφος και οι παίκτες του Ηρακλή Σερρών τηρούν το FAIR PLAY βγάζοντας την μπάλα έξω.Εν συνεχεία όμως κατά την επαναφορά της μπάλας στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες του Άρη Πρώτης δεν το τήρησαν επιστρέφοντας την μπάλα στον Ηρακλή Σερρών όπως συνηθίζεται και ο παίκτης και προπονητής του Άρη Πρώτης Ζαγκλιβέρης σημείωσε ανενόχλητος το τέρμα καθως οι παίκτες του Ηρακλή Σερρών αιφνιδιάστηκαν από την μη τήρηση του FAIR PLAY. Τέλος βάσει των όσων προαναφέρθηκαν καταδικάζουμε την ενέργεια του Άρη Πρώτης και την θεωρούμε ως δυσφήμιση του Σερραικού ποδοσφαίρου.                                                                        Με εκτίμηση                                             ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ Περισσότερα

Σάββατο, 10-12-2016 13:17 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Νίκη ανάσα για Λευκώνα, (Χ) στο Χείμαρρος - ΑΕΧ | Όλα τα τελικά

Σημαντική νίκη κόντρα στον Εθνικό Σιδηροκάστρου πανηγύρισε ο Ολυμπιακός Λευκώνα στον αγώνα με τον οποίον άνοιξε η αυλαία της 13ης αγωνιστικής στην Επίλεκτη. Τα γκολ των Θεοδωρίδη-Τσαουσίδη στο πρώτο ημίχρονο έδωσαν τους τρεις βαθμούς στους γηπεδούχους.   Στον άλλο αγώνα, Χείμαρρος και Χρυσό έμειναν στο στείρο 0-0 με τον Αγγελόπουλο να πραγματοποιεί ντεμπούτο και να παίρνει τον βαθμό σε μία δύσκολη εκτός έδρας αναμέτρηση.   Στην Ανώτερη Κατηγορία ξεχωρίζει η σπουδαία νίκη του Προβατά μέσα στην Ηράκλεια με 1-3 με τα γκολ των Γουραλέ(δύο) και Νικάκη, ενώ Βέργη και Βαλτοτόπι έμειναν στο ισόπαλο 1-1. Ήττα τέλος για τον ΑΟ Νιγρίτας με 2-1 στην Τριανταφυλλιά, καθώς το γκολ του Κωφοκώτσιου δεν ήταν αρκετό.     Αναλυτικά οι αγώνες και της Β΄ Κατηγορίας στον πίνακα παρακάτω: Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** ΣΑΒΒΑΤΟ  10 / 12 / 2016         ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   13η  αγωνιστική ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ            2 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 27΄ Θεοδωρίδης, 45΄ Τσαουσίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Ζιγκερίδης - Αναστασιάδης ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ                0 - 0 **  ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. - Σώμης ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική  ΑΓΚΙΣΤΡΟ - ΓΟΝΙΜΟ                            0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάκκος - Μπίμπη ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ           0 - 4 ** ΣΚΟΡΕΡ: 25΄ Τσεκιτσίδης Ι.,  58΄ Κατσιόλας, 84΄ - 90΄  Χαριζάνης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γκιόκας - Μαλλίδης ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ - ΠΡΟΒΑΤΑΣ   1 - 3 ** ΣΚΟΡΕΡ: 60΄ Πάνου Στ.    /    6΄  - 84΄  Γουραλές, 38΄ Νικάκης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Αρχοντογιάννης  Γ. - Κύρβεης ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική SERRES 1800  - ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ.           0 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βότσης - Μαγής ΒΕΡΓΗ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ                           1 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 80΄ Φίλλιας    /    58΄ Κονσουλίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης - Δημητριάδης ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ       2 - 1 ** ΣΚΟΡΕΡ: 32΄ - 85΄  Καφαλίδης,    /   36΄  Κωφοκώτσιος ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Παπαδόπουλος Χ. Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ         6 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 8΄  - 42΄ Χουρδάρης, 27΄ - 45΄ Σαββίδης, 56 ΄Σεφέρογλου Ραφ., 74΄ Κούρτογλου ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές - Τρικάζης ΠΟΣ 2000 - ΧΡΙΣΤΟΣ                              1 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Φάκης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παυλίδου - Καπρινιώτης ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ              5 - 0 ** ΣΚΟΡΕΡ: 10΄  Μπούρας, 44΄ Μητριτζάκης, 45+ - 72΄ ΄Ηλιόπουλος Μ.. 89΄ Δαφνοτίδης ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παυλίδης – Πούλιος Α.  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ        αναβολή ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ηλιάδης - Σαββάτης ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΚΟΡΜΙΣΤΑ              αναβολή ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βασάκης - Βαρώσης ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. - ΤΟΥΜΠΑ                    0 - 2 ** ΣΚΟΡΕΡ: 70΄ Στεφάνογλου,  83΄  Μακρής ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ.   Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** Κυριακή  11 / 12 / 2016          ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13η αγωνιστική ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΚΑΡΠΕΡΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι. ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ. ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Καμπούρης - Σάκκος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Ζιγκερίδης - Φραγκάκης  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική ΚΕΡΚΙΝΗ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σάββας - Παπαποστόλου ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ - ΨΩΜΟΤΟΠΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σώμης – Παπαδόπουλος Χ. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δημητριάδης – Πούλιος Α. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΧΑΡΩΠΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π.- Μπομπόγιας - Γκιόκας ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Σαπαρδάνης - Καβακλιώτης ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ευθυμιάδης - Βασάκης Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ - ΙΒΗΡΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Βότσης - Παυλίδου ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ - ΟΡΕΙΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Σολάκης – Παπαδόπουλος Δ.  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   13η  αγωνιστική ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Παπαδόπουλος Ι. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - ΒΑΛΤΕΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαγής – Δουλακάκης Σ. ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Τούτκας - Μιχαηλίδου Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ - ΟΙΝΟΥΣΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κωνσταντινίδης - Τρικάζης ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. - ΠΡΩΤΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τρανούδης - Καραμανίδης ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Πολυζώης - Στεργάκης  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική ώρα  12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Δ. – Τσούλκας - Πασχαλίδης  Περισσότερα

Παρασκευή, 09-12-2016 20:03 Αναγνωστόπουλος

ΕΠΣΣ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΣ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του ΣαββατοΚύριακου 10 - 11 / 12 / 2016 σε Επίλεκτη , Ανώτερη και Β κατηγορία. Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** ΣΑΒΒΑΤΟ  10 / 12 / 2016         ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   13η  αγωνιστική ΛΕΥΚΩΝΑΣ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Ζιγκερίδης - Αναστασιάδης ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Πούλιος Ι. - Σώμης ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική  ΑΓΚΙΣΤΡΟ - ΓΟΝΙΜΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Σάκκος - Μπίμπη ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ –ΑΝΩ ΚΑΜΗΛΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Γκιόκας - Μαλλίδης ΗΡΑΚΛΕΙΑ / ΚΕΣΣΑΝΗ - ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Αρχοντογιάννης  Γ. - Κύρβεης ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική SERRES1800  - ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Βότσης - Μαγής ΒΕΡΓΗ - ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Δουλγέρης - Δημητριάδης ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – Α.Ο. ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Σάββας – Παπαδόπουλος Χ. Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ - ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Κιοσσές - Τρικάζης ΠΟΣ 2000 - ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπουτσής – Παυλίδου - Καπρινιώτης ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ - ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Φραγκάκης – Παυλίδης – Πούλιος Α.  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ        αναβολή ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ευθυμιάδης – Ηλιάδης - Σαββάτης ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ - ΚΟΡΜΙΣΤΑ              αναβολή ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πετρίδης – Βασάκης - Βαρώσης ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ. - ΤΟΥΜΠΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ.   Ημίχρονο *      -   τελικό αποτέλεσμα  ** Κυριακή  11 / 12 / 2016          ώρα  15.00 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13η αγωνιστική ΔΑΣΟΧΩΡΙ - ΚΑΡΠΕΡΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Στόλης – Αναστασιάδης – Πούλιος Ι. ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ - ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τρακαλιάνης – Δουλγέρης – Αρχοντογιάννης Γ. ΣΚΟΥΤΑΡΙ - ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κρυωνάς – Καμπούρης - Σάκκος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ- ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γκουγκούδης – Ζιγκερίδης - Φραγκάκης  ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 13η αγωνιστική ΚΕΡΚΙΝΗ - ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αχτσής – Σάββας - Παπαποστόλου ΑΝΩ ΠΟΡΡΟΪΑ - ΨΩΜΟΤΟΠΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τζουμαλάκης – Σώμης – Παπαδόπουλος Χ. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δαουλτζής – Δημητριάδης – Πούλιος Α. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ - ΧΑΡΩΠΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Π.- Μπομπόγιας - Γκιόκας ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πενίρης – Σαπαρδάνης - Καβακλιώτης ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χαψάς – Ευθυμιάδης - Βασάκης Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ - ΙΒΗΡΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Τσαπάρας – Βότσης - Παυλίδου ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ - ΟΡΕΙΝΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κύρβεης – Σολάκης – Παπαδόπουλος Δ.  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   13η  αγωνιστική ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ - ΒΥΡΩΝΕΙΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Γαβριήλ – Βουρλιάκης – Παπαδόπουλος Ι. ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ - ΒΑΛΤΕΡΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μπίμπη – Μαγής – Δουλακάκης Σ. ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ - ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Χουρίδης – Τούτκας - Μιχαηλίδου Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η  αγωνιστική ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ - ΟΙΝΟΥΣΑ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Αρχοντογιάννης Χ. – Κωνσταντινίδης - Τρικάζης ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡ. - ΠΡΩΤΗ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παγωνάς – Τρανούδης - Καραμανίδης ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρασάββας – Πολυζώης - Στεργάκης  Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική ώρα  12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡ. ΣΚΟΡΕΡ: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Παπαδόπουλος Δ. – Τσούλκας - Πασχαλίδης  Περισσότερα